Let balonem jako svatební dar

Horkovzdušný balon byl prvním prostředkem dobrodruhů, jak se proletět mezi oblaky. Teď máte příležitost dopřát tento zážitek novomanželům jako romantický svatební dar! Zážitková agentura ESENNCE.cz umožňuje proletět se balonem nad vybranou částí České republiky a vyzkoušet si, jaké to je, vnímat svět z ptačí perspektivy.

Lety balonem se konají po celý rok, lokalitu i termín letu si mohou novomanželé zvolit sami. Nemusíte se proto bát, že byste se netrefili do jejich plánů.

Kde všude se dá létat

Míst pro vyhlídkové lety je po České republice celá řada. Tradičně nejoblíbenější je výlet nad Prahou a jejím okolím. Díky své bohaté historii i malebnosti krajiny, má toto místo opravdu co nabídnout. Proletíte se nad slavným hradem Karlštejn nebo zámkem Konopiště. Pokud zatoužíte po přírodě, vyberte si Let balonem Český ráj a obdivujte výhled na krásnou přírodu.

Není to však jen Praha, která se může chlubit svými památkami. Své historické centrum má i západočeské město Plzeň. Nachází se v ní nejvyšší gotický chrám v Čechách, stejně jako největší synagoga, Divadlo J. K. Tyla nebo renesanční radnice z 16. století. Z výšky si budete moci prohlédnout i místa, kde se vaří jedno z nejznámějších českých piv.

Z opačného konce republiky vás pak překvapí Brno kombinací čilého života s bohatou městskou zelení. Svou majestátností na vás zapůsobí hned dva hrady a to Špilberk a Veveří. Kromě nich se v Brně nachází celá řada kostelů v čele s Katedrálou svatého Petra a Pavla, která tvoří typickou siluetu města.

Pokud preferujete více industriální styl, můžete za směr svého letu zvolit černou perlu Slezska – Ostravu. Určitě sami uznáte, že je krásnější než se o ní často říkává. Zaujmou vás například Sluneční hodiny, Ostravské hrady, Ostravský orloj nebo Katedrála Božího spasitele.

Romantika pro novomanžele

Darujte soukromý romantický let balonem, při němž si zamilovaná dvojice užije láhev sektu, piknik a luxusní romantický let pouze ve dvou. Takový svatební dar bude zajisté patřit k těm nejlepším, které manželé dostanou a bude se na něj vzpomínat ještě hodně let.

Svatební šaty | Svatební oznámení | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín
© 2008 Svatební kytice : Nevěsta bez svatební kytice je jako ženich bez snoubenky. Svatební kytice .info | Mapa stránek | Zážitky jako dárek